Akcja MISKA DLA SCHRONISKA

Aktualności

27.05.2018

Ewa Krawcowicz

Kochani, od 7 maja 2018 r.  trwa akcja Miska dla Schroniska, akcja realizowana jest przez Allegro.pl i trwać będzie do momentu uzbierania 5 ton karmy, jednak nie dłużej niż do 3 czerwca 2018 r. Akcja stanowi kampanię dotyczącą kategorii „Dla psów - karmy” oraz „Dla kotów - karmy” na platformie Allegro.pl i obejmuje przekazanie przez Allegro.pl  5 ton karmy dla psów lub kotów do Schronisk dla Bezdomnych Zwierząt prowadzonych przez Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce. 

Skąd Allegro weźmie te 5 ton karmy?

Otóż, każdy kto zakupi na stronie akcji (strona dostępna jest tutaj) karmę dla psów lub kotów za minimum 150  złotych będzie miał możliwość wskazania Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt prowadzonego przez naszą organizację, które będzie miało możliwość otrzymania „jednej miski karmy” tj. 200 g. Akcja będzie trwała do czasu uzbierania 5 ton karmy jednak nie dłużej niż do 3 czerwca 2018 r.

Karmę otrzymają tylko 3 Schroniska, które uzyskają największą liczbę wskazań na podstawie głosowania przeprowadzonego w formie ankiety. Ankieta dostępna jest na stronie internetowej: allegro.pl/strefa/dla-zwierzat. Proporcje karmy dla psów i kotów zostaną ustalone wg zapotrzebowania tych wybranych Schronisk.

Prosimy, kupujcie karmę dla swoich pupili i głosujcie na nasze Schroniska.

MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ TAKŻE